28.00

33.70

Бердянська «Чайка-ДЮСШ» поступилася лідеру чемпіонату

12:25

Чергові поєдинки у рамках чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги провела «Чайка-ДЮСШ». Минулими вихідними наш клуб зіграв на виїзді два матчі проти «Прометея»

Зміни у складі «Чайки-ДЮСШ» продовжуються. Нещодавно головним тренером бердянського клубу був призначений відомий український тренер Євген Мурзін, а перед іграми проти «Прометея» в команду повернулася Влада Гозалова, яка початок чемпіонату провела у столичному «Київ-Баскеті».

Але навіть із такими посиленнями у складі нашій команді поки що важко протистояти на рівних із таким грандом жіночої Суперліги, як «Прометей». Незважаючи на велику самовіддачу з боку наших гравців, обидва матчі завершились перемогою команди господарів.

У першому протистоянні, яке відбулося у суботу 23 жовтня, лідеру чемпіонату довелося викластися на всі сто, щоб зламати опір суперника. Перша чверть пройшла у рівній боротьбі та завершилася на користь баскетболісток «Прометея» – 21:14. У другій десятихвилинці господарі збільшили свою перевагу ще на 11 пунктів та до перерви вели у рахунку – 45:27. На досягнутому команда господарів не зупинилася і довела гру до підсумкової перемоги – 81:54.

І в другому поєдинку підопічні Євгена Мурзіна робили все можливе, щоб чинити опір грізному супернику. Дві чверті наша команда на рівних боролася, але на весь матч сил у гравців Чайки-ДЮСШ не вистачило. Гра завершилася перемогою «Прометея» – 82:48.

Свій наступний матч у чемпіонаті України з баскетболу серед команд жіночої суперліги наша команда зіграє 30 та 31 жовтня у Палаці спорту проти столичного «Динамо-НПУ».

Автор: Сергій Гетьманенко

Футбольна збірна Бердянська пе... Футболісти ДЮСШ зіграли чергов...