28.00

33.70

Баскетболістки «ДЮСШ-Бердянськ» продовжили переможну серію у чемпіонаті

18:49

Чергові поєдинки у чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд першої ліги провели баскетболістки ДЮСШ-Бердянськ. У вихідні наша команда зіграла у Харкові з “ХАІ-2 збірна Харківської області”.

Переможна серія у чемпіонаті України з баскетболу серед команд першої ліги для баскетболісток «ДЮСШ-Бердянськ» продовжилась і після двох поєдинків проти «ХАІ-2 збірна Харківської області». Обидва матчі відбулися у Харкові 20 та 21 листопада.

У цих іграх наша команда була в ролі фаворита, що згодом підтвердила своєю грою та підсумковими результатами. У першому протистоянні інтрига у визначенні переможця була лише у першій чверті, яка завершилася на користь господарів – 14:11. Але вже в другій десятихвилинці баскетболістки ДЮСШ-Бердянськ вийшли вперед, завершивши цей відрізок гри на свою користь — 28:4. І після перерви підопічні Ірини Цекової оборотів не зменшили. У третій чверті наша команда довела свою перевагу над суперником до 34 очок, що дозволило тренерам надати можливість проявити себе на майданчику всім гравцям. У підсумку матч завершився перемогою нашої команди – 76:46.

І у повторному протистоянні проблем у «ДЮСШ-Бердянськ» не було. Рівень нашої команди виявився набагато вищим, ніж у суперника. Баскетболістки з Бердянська активно провели першу чверть, завершивши її на свою користь – 25:6. На досягнутому наша команда не зупинилася і в підсумку здобула заслужену перемогу з рахунком 83:51.

Після восьми зіграних поєдинків в активі «ДЮСШ Бердянськ» вісім перемог та перше місце у груповому етапі. Свої наступні ігри бердянська команда зіграє у міському Палаці спорту 27 та 28 листопада проти баскетболісток із міста Суми.

Автор: Сергей Гетманенко

Бердянські каратисти повернули... Бердянських атлетів привітали ...