Баскетболістки «Чайки-ДЮСШ» знову поступилися

14:53

Чергові поєдинки у жіночій баскетбольній суперлізі провела бердянська «Чайка». Минулими вихідними наша команда у міському Палаці спорту приймала суперниць із Рівного.

Сезон у жіночій суперлізі для баскетболісток бердянської «Чайки» триває. Минулого туру наша команда зіграла проти суперниць із Рівного у міському Палаці спорту. Обидва поєдинки виявилися непростими для команди Євгена Мурзіна. На жаль, і в цих іграх нашій команді не вдалося порадувати вболівальників.

Провальним для нашої команди виявився перший поєдинок. Варто зазначити, що у цій грі у складі «Чайки» дебютувала ще одна баскетболістка зі сполучених штатів Америки Тейлор Джонс. Перший матч виявився не зовсім вдалим для цієї баскетболістки, та й інші гравці бердянської команди у цій зустрічі не змогли показати гідного результату.

Баскетболістки з Рівного три чверті завершили на свою користь, а в заключній, четвертій без проблем довели гру до підсумкової перемоги — 84:68.

Набагато краще зіграла бердянська команда у повторному поєдинку. Баскетболістки з Рівного видали шалений старт і у багатьох компонентах гри перегравали своїх суперниць. За хвилину до завершення першої чверті перевага команди гостей над «Чайкою» складала 17 очок. Але такий стан справ не збентежив гравців бердянського клубу. Господарі майданчика не зламалися, і в другій десятихвилинці перехопили ініціативу та змогли відіграти відставання. На перерву команди пішли за рахунку 44:44.

Безкомпромісна боротьба продовжилась і після відпочинку. Гравці обох команд були безжальні і до себе, і до суперника. У третій чверті перемога була на боці Рівного — 20:21, а в четвертій — знову сильнішою виявилася «Чайка» — 12:11.

Доля переможця вирішилася у додатковій п’ятихвилинці. У вирішальні хвилини матчу успіх посміхнувся команді з Рівного, яка здобула у підсумку перемогу — 94:88.

Після дванадцяти зіграних поєдинків в активі нашої команди одна перемога та сьома позиція у турнірній таблиці. Свої наступні матчі баскетболістки «Чайки» мають зіграти в Івано-Франківську 4 та 5 грудня.

Автор: Сергей Гетманенко

Бердянські шахісти взяли участ... Каратисти клубу «Дзаншин» боро...