28.00

33.70

Баскетболістки Бердянської ДЮСШ стали четвертими у Всеукраїнській юнацькій лізі

13:41

Дівоча команда бердянської ДЮСШ ім. Євгенія Назарова 2008 року народження зіграла заключні ігри сезону у Всеукраїнській баскетбольній лізі. Ігри фінального етапу змагань проходили з 6 по 8 квітня в Одесі.

Протягом трьох днів вісім найсильніших за підсумками першого етапу змагань команд вели боротьбу за призові нагороди.

Суперником Бердянської ДЮСШ у чвертьфінальній стадії стала команда ДЮСШ з Нововолинська. Гра пройшла з перевагою нашої команди. Підопічні тренера Катерини Клівенок захопили ігрову ініціативу і не упустили її до фінального свистка. Матч завершився впевненою перемогою бердянської команди (58: 32). У півфінальному поєдинку юні баскетболістки спортивної школи зустрілися з ровесницями з Рівного. У цій грі наші дівчата зробили все можливе, що б завершити її на свою користь, але перемога в цей день була на боці баскетболісток з Рівного – 65:38.

Поступившись супернику в матчі за вихід у фінал, в останній день змагань гравці бердянської ДЮСШ зіграли в матчі за третє місце проти баскетболісток з Києва. Гра виявилася цікавою і тримала в напрузі до фінального свистка. Баскетболістки з Києва впевнено провели перші дві чверті, і в третій десятихвилинці мали перевагу над нашою командою в 23 очки. З таким станом справ вихованки Катерини Клівенок не змирилися. Бердянські дівчата проявили характер і змогли відіграти відставання від суперника до 1 очка, але все ж домогтися бажаного результату не змогли. Матч завершився перемогою баскетболісток з Києва – 62:55, які і стали бронзовими призерами змагань.

Срібло за підсумками чемпіонату завоювала команда з Рівного, а золоті медалі і кубок за перше місце у дівчат з Одеси.

Боксери клубу «Сокіл» повернул... «Збірна Бердянська» перемогла ...