28.00

33.70

«АЗМОЛ» – володар суперкубка Бердянська з футболу

09:17

Футбольний сезон в Бердянську триває. У вівторок, 4 травня на стадіоні «Енергія» був визначений володар суперкубка міста. Боротьбу за цей почесний трофей ведуть дві кращі команди за підсумками минулого сезону – чемпіон Бердянська і володар кубка.

«АЗМОЛ» - володар суперкубка Бердянська з футболу

В цьому році, участь в суперкубку взяли «АЗМОЛ» і «Арсенал-Віан тату». У цей день найсильнішими виявилися діючі чемпіони міського чемпіонату. Гравці «Азмол» з перших хвилин матчу захопили ігрову ініціативу, і не упустили її до фінального свистка. Перший гол в цьому матчі був забитий на 8 хвилині гри після результативного удару Віталія Котляра. А до середини першого тайму гравці «Азмол» остаточно зломили опір суперника. На 22 хвилині поєдинку Сергій Вевтоненко з одинадцятиметрового штрафного удару зробив рахунок на табло-2: 0. А через хвилину «АЗМОЛ» ще раз засмутив воротаря суперників. Більше забитих м’ячів в першій половині гри не було і на перерву команди пішли за рахунку – 3: 0.

У другому таймі лідер міського футболу зменшив оберти, що дозволило більш молодим гравцям «Арсенал-Віан тату» вирівняти гру. На 73 хвилині поєдинку «Арсенал-Віан тату» зусиллями Гліба Войникова відіграли один пропущений м’яч, але домогтися більшого в цій грі не зміг. Підсумок протистояння – 3: 1 на користь «Азмол», який і виборов звання володаря суперкубка Бердянська.