28.00

33.70

«АЗМОЛ» перемагає «Блискавку» в центральному матчі футбольного туру

17:43

Чемпіонат Бердянська з футболу триває. Команди учасниці радують своїх уболівальників новими перемогами і великою кількістю забитих м’ячів.

Головним матчем минулого футбольного тижня став поєдинок за участю лідерів міського чемпіонату «Блискавки» з «Азмол». Поєдинки принципових суперників завжди відрізняються впертою боротьбою і користуються популярністю серед уболівальників. Не став винятком і минулий матч, в якому була боротьба до фінального свистка і велика кількість забитих м’ячів.

Перший гол в цій грі вболівальники побачили вже на другій хвилині. Гравці «Азмола» знайшли слабкі місця в обороні суперника і відкрили рахунок. «Блискавка» відповіла точним попаданням через кілька хвилин. На досягнутому команди не зупинилися і до перерви рахунок на табло був -3: 2 на користь «Азмола». Запекла боротьба двох рівних за силою команд продовжилася у другому таймі. Рахунок на табло по черзі змінювався на користь то однієї, то іншої команди. А доля переможця вирішилася в останні хвилини гри, в якій гравці «Азмола» забили переможний м’яч і здобули перемогу – 6: 5.

А ось ще один претендент на призові нагороди – «Арсенал-Віан тату» здобув чергову перемогу без боротьби. Суперники з «Ветерана» не змогли зібратися на цей поєдинок і заробили технічну поразку.

В інших матчах минулого тижня рівного протистояння не було. «Будівельник» переграв «Чайку» – 7: 2. «Луч» не залишив шансів суперникам з «ДЮСШ» – 8: 0, а «Схід» розгромив «Фортуну» – 6: 2. У ще одному матчі туру «Енергія» перемогла «Шмітт» -7: 0.

Після зіграних матчів лідером в турнірній таблиці є «АЗМОЛ», на рахунку якого – 30 очок. На другій позиції «Арсенал-Віан тату» з 27 набраними пунктами, а замикає трійку призерів «Блискавка» в активі якої 24 очка.

Вихованки бердянської ДЮСШ бер... Бердянська команда взяла участ...